O společnosti

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti vyřízení  všech druhů hypotečních úvěrů.
Orientujeme se na potřeby individuálních klientů, developerských společností i realitních kanceláří.

  • Pro individuální klienty

nastavujeme parametry hypotéky na míru, dle jejich požadavků a  za nejvýhodnějších úrokových  podmínek. Odborně  je vedeme celým procesem vyřízení hypotečního úvěru od přípravy podkladů, přes schválení úvěru, čerpání úvěru až k k jeho splacení. Při změně fixace úrokové sazby hledáme pro klienty nejoptimálnější variantu úvěru v dalším fixním úrokovém období.

Komunikujeme se všemi stranami, které zasahují do procesu vyřízení hypotečního úvěru, tzn. s bankou, odhadcem nemovitosti, katastrálním úřadem,  právníkem. Tímto garantujeme hladký a rychlý průběh celého procesu vyřízení úvěru. Zabezpečujeme rovněž další služby spojené s požadavky příslušné banky ke schválení úvěru jako je pojištění nemovitosti, životní pojištění, odhady nemovitostí. Svým klientům  poskytujeme právní servis a služby realitního makléře pro prodej jejich nemovitostí.

  • Developerským společnostem

pomáháme vybrat  financující banku pro jejich projekt a nastavíme ho dle jejich představ. Hlídáme platební kalendář a platby od jejich klientů. Vedeme za ně administrativu nezbytnou pro jejich hypoteční klienty. Naší obsluhou zabezpečujeme soulad mezi developerem a jejich klienty z hlediska jejich potřeb – pro klienty nejlepší možné financování jimi zvolené nemovitosti a pro developera kratší průběh financování jeho projektu.

  • Pro realitní kanceláře

zabezpečujeme komplexní servis vyřízení hypotečních úvěrů jejich klientům, tím jim urychlujeme proces prodeje nemovitosti a  usnadňujeme práci realitního makléře.

U nás naleznete

Profesionální jednání – naši hypoteční makléři mají vysoké odborné znalosti,  praktické zkušenosti z  jednotlivých hypotéčních ústavů, znají jejich přednosti i nedostatky.

Otevřený a férový přístup – budete informováni o jednotlivých krocích při vyřizování Vašeho hypotéčního úvěru, náš postup s Vámi budeme konzultovat.

Flexibilitu -  jste pracovně vytíženi? Přijedeme za vámi – šetříme váš čas. V opačném případě vás rádi přivítáme v příjemném  prostředí naší kanceláře na Praze 5, v blízkosti metra Anděl.

Existujeme a úspěšně se rozvíjíme proto, že se k nám naši klienti vracejí.