Hypotéka

Hypotékou rozumíme úvěr, který je pro banku zajištěn nemovitostí.

Hypotéku Vám pomůžeme vyřídit na:

Koupi, výstavbu, rekonstrukci bytu, rodinného domu, pozemku, chalupy, chaty, bytového domu, administrativní budovy, nebytového prostoru, objektu sloužící k podnikání, polyfunkčního objektu.

Vypořádání dědictví
Potřebujete se finančně vypořádat v rámci dědického řízení? Pomůžeme vám s vyřízením hypotéky na vypořádání finančních prostředků z dědického řízení.

Vypořádání SJM
Potřebujete se finančně vypořádat s bývalým manželem nebo manželkou? Pomůžeme vám s vyřízením hypotéky na vypořádaní finančních prostředků v rámci SJM (společného jmění manželů).

Refinancování
Máte již hypotéku a končí vám fixní úrokové období? V tento okamžik máte možnost bez pokuty ze strany banky hypotéku refinancovat – tj. splatit ji novou hypotékou od jiné banky, která Vám nabídne nižší úrokovou sazbu a výhodnější podmínky.V tomto okamžiku můžete s bankou vyjednávat nové podmínky smlouvy, které by vám v dané době lépe vyhovovaly. Naši hypoteční makléři s vámi posoudí možnost a výhodnost refinancování, pomohou s výběrem nové hypotéky za nejvýhodnějším podmínek bez zbytečných finančních nákladů a zabezpečí kompletní bezplatný servis zakončený splacením původní hypotéky.

Refinancování půjčky
Půjčili jste si finanční prostředky na vaše bydlení např. od zaměstanavatele nebo od svých přátel? Pomůžeme vám tuto půjčku refinancovat -tj. splatit ji novou hypotékou za výhodnějších podmínek.

Refinancování vlastních prostředků
Vložili jste vlastní prostředky do vašeho bydlení? Koupili jste, stavěli jste nebo rekonstruovali své bydlení? Pomůžeme vám získat vaše proinvestované finanční prostředky zpět.

Konsolidace půjček
Máte více půjček a úvěrů na bydlení? Pomůžeme Vám je sjednotit do jedné hypotéky za výhodnějších úrokových podmínek

Pomůžeme Vám vyřídit i jiný typ hypotéky

Neúčelová hypotéka – tzv. Amerika
Potřebujete finanční prostředky bez prokázání jejich účelu? Chcete si koupit auto, jet na cestu kolem světa, koupit loď, či získat peníze do podnikání? Pomůžeme vám vyřídit americkou hypotéku – tzn.hypotéku bez doložení konkrétního účelu za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Hypotéka bez doložení příjmů.
Nechcete nebo nemůžete bance prokázat vaše příjmy? Podnikáte zatím krátce a neprokážete bance dostatečné příjmy? Pomůžeme vám vyřídit hypotéku bez doložení příjmů za nejoptimálnějších podmínek na trhu.